ماه آخره ترم تحصیلیه و داریم به امتحاناتمون نزدیک میشیم اما من هنوز هیچی نخوندم و کلی درس انباشته دارم که نمیدونم میشه تمومش کرد یا نه. قرصمو بعد از دو هفته بالاخره پیدا کردم و امروز مصرف کردم، شاید یه دفعه اثرش مشخص نباشه ولی تا الان که یه روز گذشته تاثیر خاصی نداشته از طرفی دوز بالاش به شدت اعتیاد آوره و حق ندارم سرخود دوزش رو زیاد کنم. 

سر کلاس مقاومت فکر کنم سه جلسه ای غیبت خوردم و استاد گفته بود پوستتونو میکنم، استادش به شدت آن نرماله و اصلا طبیعی نیست و از خودش خیلی تعریف میکنه البته بنده خدا قصدش تعریف نیست ولی خب داستان میگه دیگه کلاساش مزخرفه و هیچی یاد نمیده و یه جزوه داده که اگه خودش دو ساعت توضیحش نده هیچی از توش در نمیاد البته من کتابو دارم و از این بابت خیالم راحته خدا رو شکر. میان ترم ترمودینامیک رو هم که از هشت نمره یک آوردم و باید از امتحان پایانترم نمره بالایی بیارم تا پاس بشم. برای درس علم مواد هم حیف که 5 نمره ارائه رو بدست نیاوردم چون از شدت تنبلی هیچی ننوشتم ولی دلیل تنبلی من خستگیه، چون در طول روز به شدت انرژیم پایینه هیچ کاری نمیتونم کنم حتی کار های ساده. دکترم برای همین این قرص آخری رو نوشته.

فردا صبح باید برم یه جایی کار اداری انجام بدم و بعدش برم سمت دانشگاه. بعد از تقریبا ده روز استراحت دارم میرم دانشگاه امیدوارم قرصم برای چند روز آینده بیشتر تاثیر داشته باشه و بتونم درسامو بخونم در غیر اینصورت باید دوباره برم دکتر. خودش گفت دو ماه دیگه بیا، دو تا از قرصام کمیاب شده و بدون نسخه نمیدن یه قرصم که اصلا تو بازار نبود ولی الان موجود شده.  در طول ده روز گذشته یادم نمیاد چه کارایی انجام دادم، چون حافظم به شدت خرابه و حتی یه مدت قرص برای حافظه میخوردم.

الان از حمام اومدم و دارم مینویسم، خیلی خستم بود ولی حمام انگار زندگی دوباره میبخشه به آدم، الانم کمی خسته هستم اما نشستم و دارم این پست رو مینویسم و حداقل دارم کار مفید انجام میدم.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها