ایستاده در پاییز

رسیدیم به فصب خنک و سرد پاییز، زرد پاییز، نسیم سرد پاییز. خلاصه هرچی که هست هواش خیلی خوبه. دوسش دارم. مخصوصاً این باد خنکی که می وزه. یه عکسی دیدیم که برام جالب بود برا همین اسم پست رو از روی اون انتخاب کردم. ایستاده در پاییز. یه کمی هم از فیلم ایستاده در غبار تقلید کردم :) پاییز

پاییز شروع خزان شروع مدرسه فصل آرامش البته به نظر من آروم کننده هستا میدونی چرا؟؟ چون هنوز امتحانا شروع نشده خیلی ذغذغه برا درس خوندن نیست :) برای همین بهش می گم آروم فصل صدای آروم باد فصل رنگ سبک افتادن زرد!! فصل شروع عشق شاید شایدم نه هرچی که بود، هرکی که بود دوسش داشتم ولی اونم توی زمستون رفت هیی.

میگم الان مشهد هواش سرده دیگه؟؟ آخ چه کیفی میده تو صحن بزرگ حرم امام رضا(ع) وقتی اونجایی انگاه دنیا دیگه هیچ مشکلی پیش روی تو نداره آسمون بالا سر آدمه. سردِ سرد آبیه آبیه ای کاش می شد برم اونجا اما خوب خیلی جاها توی هوای سرد پاییزی کیف میده مثلاً . نقطه گذاشتم آخه شاید فاز شما درکش نکنه ولی خیلی کیف میده الان اون موقع بود و منم اونجا بودم آدمای با صفاش کلاه آبی پشمی روی سرشون ساده پاک بی ریا بی ریا هیی. راستی اول پست گفتم مدرسه من مدرسه ای نیستما! هووو هَ خییلی، یعنی چند سال پیش تمومش کردم مدرسه با همه امتحانای خوب و بدش تموم شد اما کسی بهمون نگفت این تازه اول راهه مدرسه واقعی زندگیه امتحانای سخت و آسون در آینده

(اینم یه آهنگ خوشگل که کیف میده تو پاییز گوشش کنیم. توی هوای سردِ کمرنگ)

ادامه مطلب

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها